Kontakt

Välkommen att kontakta oss!

Adress: Tectel AB, Kommunalhusvägen 8, 922 31 VINDELN

Tel: 0933-137 00 (vx.)

E‑post: info@tectel.se

  • Göran Kärnestad : Verksamhetschef Elteknik Service

    Göran Kärnestad

    Verksamhetschef Elteknik Service

    070-331 83 82
    goran.karnestad@tectel.se
    André Alenius : Verksamhetschef Elteknik Projekt

    André Alenius

    Verksamhetschef Elteknik Projekt

    070-331 84 22
    andre.alenius@tectel.se
    Jan-Erik Jonsson : Larm / Säkerhetsteknik

    Jan-Erik Jonsson

    Larm / Säkerhetsteknik

    070-330 21 06
    jan-erik.jonsson@tectel.se
    Josef Kärnestad : VVS-montör

    Josef Kärnestad

    VVS-montör

    073-942 52 02
    josef.karnestad@tectel.se
    Fredrik Andersson : Elektriker

    Fredrik Andersson

    Elektriker


    fredrik.andersson@tectel.se
    Pär Källström : Elektriker

    Pär Källström

    Elektriker


    par.kallstrom@tectel.se
    Abbas Hussaini : Elektriker

    Abbas Hussaini

    Elektriker

    072-777 17 85
    abbas.hussaini@tectel.se
    Simon Mandusson : Elektriker

    Simon Mandusson

    Elektriker


    simon.mandusson@tectel.se
    Pontus Zetterström : Elektriker

    Pontus Zetterström

    Elektriker


    pontus.zetterstrom@tectel.se
  • Björn Alfredsson : Auktoriserad Elinstallatör / Teknisk konsult

    Björn Alfredsson

    Auktoriserad Elinstallatör / Teknisk konsult

    070-331 21 05
    bjorn.alfredsson@tectel.se
    Ulrika Johansson : Mark och Tillstånd Elnät

    Ulrika Johansson

    Mark och Tillstånd Elnät

    0933-137 11
    ulrika.johansson@tectel.se
    Ulrika Åström : Projektkoordinator Installationsteknik

    Ulrika Åström

    Projektkoordinator Installationsteknik

    0933-137 07
    ulrika.astrom@tectel.se
  • Anders Dahl : Verksamhetschef Elnät

    Anders Dahl

    Verksamhetschef Elnät

    070-399 27 33
    anders.dahl@tectel.se
    Johan Sjöstedt : Projektledare

    Johan Sjöstedt

    Projektledare

    070-399 25 12
    johan.sjostedt@tectel.se
    Nawar Alhejeh : Distributionselektriker

    Nawar Alhejeh

    Distributionselektriker

    072-252 75 98
    nawar.alhejeh@tectel.se
    Sebastian Holmström : Distributionselektriker

    Sebastian Holmström

    Distributionselektriker

    070-378 81 98
    sebastian.holmstrom@tectel.se
    Tomas Persson : Distributionselektriker

    Tomas Persson

    Distributionselektriker

    070-378 80 28
    tomas.persson@tectel.se
    Jesper Eriksson : Distributionselektriker

    Jesper Eriksson

    Distributionselektriker

    079-102 05 03
    jesper.eriksson@tectel.se
    Magnus Häggbom : Distributionselektriker

    Magnus Häggbom

    Distributionselektriker

    070-2114445
    magnus.haggbom@tectel.se
  • Ann-Sofi Algotsson : Ekonomi- och löneadministratör

    Ann-Sofi Algotsson

    Ekonomi- och löneadministratör

    0933-137 02
    ann-sofi.algotsson@tectel.se
  • Björn Alfredsson : Auktoriserad Elinstallatör / Teknisk konsult

    Björn Alfredsson

    Auktoriserad Elinstallatör / Teknisk konsult

    070-331 21 05
    bjorn.alfredsson@tectel.se
    Sara Sandström : VD

    Sara Sandström

    VD

    0933-137 01
    sara.sandstrom@tectel.se
    Göran Kärnestad : Verksamhetschef Elteknik Service

    Göran Kärnestad

    Verksamhetschef Elteknik Service

    070-331 83 82
    goran.karnestad@tectel.se
    Anders Dahl : Verksamhetschef Elnät

    Anders Dahl

    Verksamhetschef Elnät

    070-399 27 33
    anders.dahl@tectel.se
    André Alenius : Verksamhetschef Elteknik Projekt

    André Alenius

    Verksamhetschef Elteknik Projekt

    070-331 84 22
    andre.alenius@tectel.se
    Johan Sjöstedt : Projektledare

    Johan Sjöstedt

    Projektledare

    070-399 25 12
    johan.sjostedt@tectel.se
Kontakta oss
Kontakta oss

Vi vill gärna hjälpa dig som kund med dina frågor. Är det ett mindre brådskande ärende rekommenderar vi att du använder formuläret. Vi försöker besvara din fråga så snabbt vi kan.