Kontakt

Välkommen att kontakta oss!

Adress: Tectel AB, Kommunalhusvägen 8, 922 31 VINDELN

Tel: 0933-137 00 (vx.)

E‑post: info@tectel.se

  • Göran Kärnestad : Verksamhetschef Elteknik Service

    Göran Kärnestad

    Verksamhetschef Elteknik Service

    070-331 83 82
    goran.karnestad@tectel.se
    André Alenius : Verksamhetschef Elteknik Projekt

    André Alenius

    Verksamhetschef Elteknik Projekt

    070-331 84 22
    andre.alenius@tectel.se
    Jan-Erik Jonsson : Larm / Säkerhetsteknik

    Jan-Erik Jonsson

    Larm / Säkerhetsteknik

    070-330 21 06
    jan-erik.jonsson@tectel.se
    Josef Kärnestad : VVS-montör

    Josef Kärnestad

    VVS-montör

    073-942 52 02
    josef.karnestad@tectel.se
    Anton Långström : Elektriker

    Anton Långström

    Elektriker


    anton.langstrom@tectel.se
    David Karlqvist : Elektriker

    David Karlqvist

    Elektriker


    david.karlqvist@tectel.se
    Fredrik Andersson : Elektriker

    Fredrik Andersson

    Elektriker


    fredrik.andersson@tectel.se
    Marcus Ohlsson : Elektriker

    Marcus Ohlsson

    Elektriker


    marcus.ohlsson@tectel.se
    Pär Olovsson : Elektriker

    Pär Olovsson

    Elektriker


    par.olovsson@tectel.se
    Tomas Krüger : Elektriker

    Tomas Krüger

    Elektriker


    tomas.kruger@tectel.se
  • Björn Alfredsson : VD / Auktoriserad Elinstallatör / Teknisk konsult

    Björn Alfredsson

    VD / Auktoriserad Elinstallatör / Teknisk konsult

    070-331 21 05
    bjorn.alfredsson@tectel.se
    Ulrika Johansson : Mark och Tillstånd Elnät

    Ulrika Johansson

    Mark och Tillstånd Elnät

    0933-137 11
    ulrika.johansson@tectel.se
    Ulrika Åström : Projektkoordinator Elteknik

    Ulrika Åström

    Projektkoordinator Elteknik

    0933-137 07
    ulrika.astrom@tectel.se
    Magnus Lundstedt : VD / Beredare Tectel Infra i Norr AB

    Magnus Lundstedt

    VD / Beredare Tectel Infra i Norr AB

    070-343 22 20
    magnus.lundstedt@tectel.se
  • Anders Dahl : Verksamhetschef Elnät

    Anders Dahl

    Verksamhetschef Elnät

    070-399 27 33
    anders.dahl@tectel.se
    Johan Sjöstedt : Projektledare

    Johan Sjöstedt

    Projektledare

    070-399 25 12
    johan.sjostedt@tectel.se
    Andreas Saarinen : Distributionselektriker

    Andreas Saarinen

    Distributionselektriker

    070-359 47 91
    andreas.saarinen@tectel.se
    Lars Burman : Distributionselektriker

    Lars Burman

    Distributionselektriker

    076-809 31 45
    lars.burman@tectel.se
    Mattias Stenman : Distributionselektriker

    Mattias Stenman

    Distributionselektriker

    070-378 86 44
    mattias.stenman@tectel.se
    Nawar Alhejeh : Distributionselektriker

    Nawar Alhejeh

    Distributionselektriker

    072-252 75 98
    nawar.alhejeh@tectel.se
    Petter Eriksson Edell : Distributionselektriker

    Petter Eriksson Edell

    Distributionselektriker

    079-101 51 54
    petter.edell@tectel.se
    Sebastian Holmström : Distributionselektriker

    Sebastian Holmström

    Distributionselektriker

    070-378 81 98
    sebastian.holmstrom@tectel.se
    Tomas Persson : Distributionselektriker

    Tomas Persson

    Distributionselektriker

    070-378 80 28
    tomas.persson@tectel.se
  • Björn Alfredsson : VD / Auktoriserad Elinstallatör / Teknisk konsult

    Björn Alfredsson

    VD / Auktoriserad Elinstallatör / Teknisk konsult

    070-331 21 05
    bjorn.alfredsson@tectel.se
    Sara Sandström : Ekonomichef

    Sara Sandström

    Ekonomichef

    0933-137 01
    sara.sandstrom@tectel.se
    Göran Kärnestad : Verksamhetschef Elteknik Service

    Göran Kärnestad

    Verksamhetschef Elteknik Service

    070-331 83 82
    goran.karnestad@tectel.se
    Anders Dahl : Verksamhetschef Elnät

    Anders Dahl

    Verksamhetschef Elnät

    070-399 27 33
    anders.dahl@tectel.se
    André Alenius : Verksamhetschef Elteknik Projekt

    André Alenius

    Verksamhetschef Elteknik Projekt

    070-331 84 22
    andre.alenius@tectel.se
    Johan Sjöstedt : Projektledare

    Johan Sjöstedt

    Projektledare

    070-399 25 12
    johan.sjostedt@tectel.se
Kontakta oss
Kontakta oss

Vi vill gärna hjälpa dig som kund med dina frågor. Är det ett mindre brådskande ärende rekommenderar vi att du använder formuläret. Vi försöker besvara din fråga så snabbt vi kan.